آب خیلی داغ بود. باید داغ میبود. نمی‌دانم چرا دلم میخواست آب خیلی داغ باشد. مثل وقت هایی که آب یخ را باز می‌کنم و یکهو می‌پرم زیر دوش و خیلی کیف می‌کنم. داشتم گریه می‌کردم. رو به آینه کردم:

Look at you, you beautiful grown up girl!

Youre a smart, talented, hardworking, perfect girl.

You can reach any goal you have inside of your head, just try and dont give up, and if you didnt reach your targets. just continue. the point is doing your best and making yourself feel well.

معمولا وقتی میخواهم با خودم حرف بزنم انگلیسی حرف میزنم. شاید چون خجالت میکشم فارسی به خودم امید بدهم. وقتی انگلیسی حرف میزنم میتوانم روراست تر باشم.

برای خودم آب سه عدد پرتقال قرمز را گرفتم و حین دیدن آفیس از طعم ترش و شیرینش لذت بردم.

میم گاف یک ویدیو از عکس هایم درست کرده بود. وقتی دیدمش مثل ابر پاییز شد چشم هایم. باریدم. دیدم که از چشم او چطور آدمی هستم انگار. دیدم انگار واقعنی عاشق من است. بعد از این همه سال ویدیو درست کردن فکر کنم خیلی حرکت مهمی است. آرزو کردم هیچوقت از هم جدا نشویم. دیگر کسی پیدا نمیشود که انقدر بتواند من را بلد شود و حتی بدی هایم را دوست داشته باشد.

چی شد که دیدن فقر انقدر عادی شد؟

همه چیز از قبل تعیین شده؟

انگار دوست داشتنی هستم.

you ,آب ,خیلی ,هایم ,انگار ,your ,حرف میزنم ,انگلیسی حرف ,آب خیلی ,خیلی داغ ,کرده بود

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اهل قرآن دهم بلاگ سرویس آشپزخانه و قابلمه sanad.zemanat لایسنس نود 32 - آپدیت نود 32 - سریال نود 32 ورژن 13 وکیل طلاق پیروزی دانلود مقاله، تحقیق دانشجویی و دانش آموزی و تجربیات معلمان هر آنجه در مورد کشاورزی باید بدانید استراتژی دیجیتال مارکتینگ چه نوع مدرسه ای هوشمند است؟